• Неодамнешно
  • -40 %
HSP Надградба Делови 122019 (02141 ) Стипса Пред Пониски за Суспензија на Арм за 1/10-R/C Нитро Автомобили 4WD CNC 94122 XSTR МОЌ

HSP Надградба Делови 122019 (02141 ) Стипса Пред Пониски за Суспензија на Арм за 1/10-R/C Нитро Автомобили 4WD CNC 94122 XSTR

DEN 181.00
DEN 302.40

Количината на стоката
Това е достапна

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.) Пакет : 2 парчиња (1pair) Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.html
Превозот
1).com/payment_method.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.HSP 122019 (02141 ) Стипса Пред Долниот Суспензија Рака Надградба на Делови за 1/10-R/C Нитро Автомобили 4 WD CNC 94122 XSTR МОЌ
Добредојдовте на хоби Зона. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза испорака во 24 часа ,Со Следење на број
Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Ако има било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа . Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
За промет на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија.Ние снабдување на различни R/C модели и делови . Убав ден на сите вас : )
Предмет : Пред Долниот Суспензија Рака(Al. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Број На Модел На:
122019
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пред Долниот Суспензија Рака

Слични производи во категоријата