• Неодамнешно
  • -40 %
Himoto Mastadon Делови Електрични Надградба Делови M604 Стипса Алуминиум Задните Uprights 2P (L/R) 23604 Легура За РК E18XBL 1/18 Spino

Himoto Mastadon Делови Електрични Надградба Делови M604 Стипса Алуминиум Задните Uprights 2P (L/R) 23604 Легура За РК E18XBL

DEN 201.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме!
. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
> Добиете предмети,Или испраќање /наплата
> Повеќе прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Himoto Mastadon Делови Електрични Надградба Делови M604 Алуминиум Стипса Задните Uprights 2 P (L/R) 23604 Легура За РК E18 XBL 1/18 Spino
Добредојдовте на нашата Продавница.
> ОЕМ ODM Услугата е достапна.
Одговара Himoto 1 : 18 Електрични Spino E18 XBL Mastadon E18 MTL /МТ ПУСТА E18 DBL /DB Centro E18 XTL /XT Училишниот Автобус E18 BSL /БС Чекан E18 HML /HM Tyronno E18 SCL /SC Лебдат X E18 DT Tricer E18 OR
Ве молиме обратете се до вашиот прирачник книга за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни. Брза Испорака, Со Следење на Број ,ја Прати како подарок,Прогласи ниска вредност.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
OEM Услуга е на Располагање,ни испрати Истрага за повеќе детали .
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
M604
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Со Исправени Задни

Слични производи во категоријата