• Неодамнешно
  • -40 %
4pcs HSP 108004 (08041) Алуминиумски Нафтениот Шок Апсорбер на Нафта исполнет Надградба на Делови За 1:10 Off Road Чудовиште Камион Baja РК Автомобил 4WD

4pcs HSP 108004 (08041) Алуминиумски Нафтениот Шок Апсорбер на Нафта исполнет Надградба на Делови За 1:10 Off Road Чудовиште

DEN 343.00
DEN 571.20

Количината на стоката
Това е достапна

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.) Пакет : 4 PCS Одговара : HSP 1/10 Off Road Чудовиште Камион, како 94111 94188 Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.HSP 108004 (08041) Алуминиумски Нафтениот Шок Апсорбер 2 P Масло исполнет Надградба на Делови За 1 : 10 Off Road Чудовиште Камион Baja РК Автомобил 4 WD
Добредојдовте на хоби Зона.com/payment_method.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза испорака во 24 часа ,Со Следење на број
Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Ако има било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа . За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.html
Превозот
1). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Големина:
100mm(Eye to Eye)
Број На Модел На:
188004
Технички параметри:
Вредност 6
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер

Слични производи во категоријата