• Неодамнешно
  • -40 %
8pcs М3 Алуминиум за Миење Орев Легура Рамен Конус Купот на Главата на Завртката Заптивка За 1/10 РК Автомобил FPV Летало Quadcopter Делови

8pcs М3 Алуминиум за Миење Орев Легура Рамен Конус Купот на Главата на Завртката Заптивка За 1/10 РК Автомобил FPV Летало Quadcopter

DEN 72.00
DEN 120.00

Количината на стоката
Това е достапна


Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.Лесно се надополни од оригиналниот дел Произведени од Страна на Hobby Park ,Добро направени и издржливи,100% Нов Забелешка : ве Молиме kidnly се однесуваат на вашата настава и функција & Спецификација, или Контактирајте не за Било какви прашања Бојата на објектот може да се разликува малку поради Фотографија и Следење на Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Ви благодариме!
. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Зголемена сила и прецизност. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.html
Превозот
1).
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.
Предмет : Алуминиум М3 Countersunk за Миење Рамна Глава Пакет вклучуваат : 8 Парчиња (Боја на Факултативниот Завртки не се вклучени ) Компатибилен со : РК Автомобил Multirotors / FPV Летало DIY Функција : Надворешниот Дијаметар : 8mm; Дупка со Дијаметар : M3; Дебелина : 2mm Изработени од Алуминиумска легура, мала тежина, висока цврстина, отпорност на корозија ЦПУ машински за прецизност.

Клучни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Број На Модел На:
10070
Големина:
M3
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 6
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
M3
За Возило Тип:
1/10 Кабриолет, Автомобил, Камион, Truggy

Слични производи во категоријата