• Неодамнешно
  • -8 %
8x Авто Флексибилни 12V Сина 15LED SMD Водоотпорен SUV Автомобил Решетка Светлина Лента Лента Автомобил Стил Декоративни Надворешност Додатоци

8x Авто Флексибилни 12V Сина 15LED SMD Водоотпорен SUV Автомобил Решетка Светлина Лента Лента Автомобил Стил Декоративни Надворешност

DEN 391.00
DEN 425.28

Количината на стоката
Това е достапна


Управувано од DC4.
Бои : Сина
Со ON/OFF копче на тесто кутија,лесна контрола.Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Супер светло SMD3528 кул бело LED, висок интензитет и сигурност
Водоотпорен флексибилни LED лента
Совршено осветлување &декорација решение за моторни,кабинет,ковчегот,агол и читање,кампување,риболов.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
боја:
Сина
ОДГОВАРА ЗА:
Универзална
Име:
SUV Решетката Оркестарот Светла Лента

Слични производи во категоријата