• Неодамнешно
  • -10 %
LiandLee UnderDash Кат Светлина Внатрешни работи Амбиентална Светилка За Мерцедес Бенц GLE ML MB W163 W164 W166 Автомобил

LiandLee UnderDash Кат Светлина Внатрешни работи Амбиентална Светилка За Мерцедес Бенц GLE ML MB W163 W164 W166 Автомобил

DEN 1128.00
DEN 1253.28

Количината на стоката
Това е достапна

-Апликација : се Применува за да се расветли целиот автомобил внатрешни работи, на производ со цигара режач главата, Plug and Play, без модификации. -Висок квалитет RGB LED светло ленти. -исто така, со музика контрола на владата, направи на вашиот автомобил повеќе атрактивни. Liand Lee За Мерцедес Бенц GLE ML MB W163 W164 W166 Автомобил Внатрешни работи Under Dash Foot Well Седиште Акцент Музичкиот Ритам Амбиентална Светлина.Liand Lee За Мерцедес Бенц GLE ML MB W163 W164 W166 Автомобил Внатрешни работи Under Dash Foot Well Седиште Акцент Музичкиот Ритам Амбиентална Светлина
За Мерцедес Бенц ML MB W163 1997~2005
За Мерцедес Бенц ML MB W164 2005~2011
За Мерцедес Бенц ML GLE W166 2011~Onwork
Liand Lee За Мерцедес Бенц GLE ML MB W163 W164 W166 Автомобил Внатрешни работи Under Dash Foot Well Седиште Акцент Музичкиот Ритам Амбиентална Светлина
Пакет :
IR Контрола на Поставување :
Напон : dc12v
Светилка Бар Број : 4
Led количина : 12 LED светлина Лента
LED type : 5050 SMD
Светла боја : бела red blue green blue ice портокал жолта розова пурпурна Розова Производ во Боја : RGB Производ Должина : 22 CM Моќ : 10 W Кабел Должина : 1. -Апликација : се Применува за да се расветли целиот автомобил внатрешни работи, на производ со цигара режач главата, Plug and Play, без модификации. -Висок квалитет RGB LED светло ленти. -Контрола на владата : 4 музика контрола на владата, 8 сигнал боја контрола, осветленост контрола on/off,2 сегмент скок режим на контрола, бледнеат 2 режим на контрола.5 м*2 2м*2 Производ Нето Тежина : 215g Пакување Тежина : 278g Сертификација на производи : Ce/rohs Осветлување агол : 180 степен широк агол осветлување Погодна за сеидба седиште : Со цигара режач Глава, без измена коло. -исто така, со музика контрола на владата, направи на вашиот автомобил повеќе атрактивни. -Безжична IR контрола, што сакате да ја смените бојата. -Контрола на владата : 2 видови на Музика контрола на владата, 360° боја плоча боја контрола, осветленост контрола On/off, единствена боја на тебе, единствена боја на strobe, две-боја на спојот на тебе, две-боја спои strobe, три-боја тебе, три-боја скок, 7-боја тебе, 7-боја скок, тајмер прекинувач, прилагодено боја. Контрола на функцијата : 4 музика контрола на владата, 8 сигнал боја контрола, контрола на осветленоста (само за монохроматски), контрола на брзината (само за динамичен режим), чувствителност контрола (само за музичкиот режим), on/off,2 сегмент скок режим на контрола, исчезнат од 2 режим на контрола Безжична Музика Контрола на 7 боја RGB автомобил Осветлување за полнење.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Liandlee
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка

Слични производи во категоријата