• Неодамнешно
  • -11 %
Ловец На Богатство Diver Акција Фигура Риба Резервоарот Украс Аквариум Оркестарот Пејзаж

Ловец На Богатство Diver Акција Фигура Риба Резервоарот Украс Аквариум Оркестарот Пејзаж

DEN 292.00
DEN 328.32

Количината на стоката
Това е достапна

Ловец на богатство Diver Акција Фигура Риба Резервоарот Украс Аквариум Оркестарот Пејзаж 100% сосема нов и висок квалитет на Градите потоне на дното,нуркачи од "синџири" прикачен на градите суспендирани во вода, заедно со oxygenation, нуркачи во вода лебди замав, како и градите треба да се стремиме да се истражуваат начин, е многу убаво и смешно. Опсег на движење е различен во зависност од големината на кислород гас. Се разликуваат во зависност од опсегот на движење на различни оксигенираната гас. Градите капак автоматско полетување и слетување толку жив ефект и кислород во резервоарот да се игра улога. Воздухот црево со украси на вредноста на вентил или пумпа конекции. Стави во аквариум декорација и фиксна позиција. Ajust воздушниот притисок да се направи украси за да ја добиете вашата безбедност движење ефекти. Користете воздушна пумпа конекција (Не се вклучени). Материјал : Смола,Пластични Синџир должина : 10см/3.9"(приближно)
Кутија големина : 5.5 cm x 4cm x 5cm/2.15" x 1.56" x 1.95"(приближно)
Frogman големина : 9cm x 6cm x 2cm/3.51" x 2.34" x 0.78"(приближно) Боја : Портокалова, Црна ( Испратите случајно ) Количина : 1 компјутер (Не се вклучени воздушна пумпа конекција ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Аквариум Украс Богатство Diver x 1

Клучни карактеристики

Големина:
one size
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
D10418
Тежина:
140g
Материјал:
plactic
боја:
Случајно

Слични производи во категоријата