• Неодамнешно
  • -10 %
Карбонски Влакна Масло Гориво Гас Капа Decal Налепница Заштитник За Suzuki GSXR600 750 1000 SV650 1000 GSX650F GSXR1300

Карбонски Влакна Масло Гориво Гас Капа Decal Налепница Заштитник За Suzuki GSXR600 750 1000 SV650 1000 GSX650F GSXR1300

DEN 562.00
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна


Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Состојба : 100% Сосема Нов
Лесно да се Инсталира .
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Погодни За :
GSX-R1000 2003-2015
GSX-R600 2004-2015
GSX-R750 2004-2015
SV1000 / SV1000 S 2003-2007 ГОДИНА
SV650 / SV650 S / SV650 A / SV650 F / SV650 SF 2003-2009
GSX650 F 2008-2009
GSXR1300 Hayabusa 2008-2015
GSX1250 FA 2011
DL650 V-Бура 2012-2015
SFV650 / SFV650 A 2014-2015
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
JFGRACING
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
Налепница
Тип На Објект:
Decals & Налепници

Слични производи во категоријата