• Неодамнешно
  • -15 %
5 Бои Зборуваше Заврши Комплет 10 16 Прирабници Кожи Опфаќа Обвива За Хонда @15

5 Бои Зборуваше Заврши Комплет 10 16 Прирабници Кожи Опфаќа Обвива За Хонда @15

DEN 346.00
DEN 406.56

Количината на стоката
Това е достапна


5 Бои Зборуваше Заврши Комплет 10" 16" Прирабници Кожи Опфаќа Обвива За Хонда
Зборуваше Заврши Колекции. Одговара 19 до 21 инчен spoked тркала. Може да се скрати за да се вклопи во помали тркала. Достапна во : Жолта, Бела, Сина, Црвена, Виолетова КОЛИЧИНА : 72 компјутери
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Тркала зборуваше светла
Објектот Тежина:
166g
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
24cm
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
FLYPIG
Состојба:
Нови
боја:
5

Слични производи во категоријата