• Неодамнешно
  • -15 %
Дигитални Висина Мерач 0-150mm/6 Caliper Електронски Машини за Мерење Алатка F24 dropshipping

Дигитални Висина Мерач 0-150mm/6 Caliper Електронски Машини за Мерење Алатка F24 dropshipping

DEN 1096.00
DEN 1289.76

Количината на стоката
Това е достапна

Направени од мала тежина, висока јачина, носат-отпорни, инженеринг пластика. Овој показател е високо прецизни мерења на уредот развиена специјално за машини. Тоа може да се користи за да го поставите виде ножот и рутер малку висина како и поставување на растојание од рутер ограда за да се малку. Функција : ON/OFF Switch mm/inch Switch Нулта Поставка Податоци Излезна Моќност : еден CR2032 3 V батерија (не се вклучуваат на воздухот пратката) Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ве молиме овозможи 1-3мм мало отстапување се должи на рачно мерење. Ви благодариме! Пакет содржи : 1x Дигитални Висина Мерач (Со Мало Пакет)

Клучни карактеристики

Материјал:
Пластични
Мерен Опсег:
0-150mm
Caliper Тип:
Vernier Дебеломер
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
дигитални caliper
Бренд Име:
OOTDTY

Слични производи во категоријата