• Неодамнешно
  • -18 %
6PCS / Set Мини Дијамант Датотека Стакло Камен Накит Дрво Алатка Стакло Полирање Занает Алатка Додатоци

6PCS / Set Мини Дијамант Датотека Стакло Камен Накит Дрво Алатка Стакло Полирање Занает Алатка Додатоци

DEN 251.00
DEN 305.76

Количината на стоката
Това е достапна

Малата големина на датотеката е многу применливи за мали предмети и ви овозможува да DIY обликот сакате по волја.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.51 во; Нето тежина : 73g
2) 5*180 mm/0.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.)
1) 3*140 mm/0. Можете да изберете соодветна големина во согласност со потребите на работното место. Примена : Тоа може да се користи за обработка на хард материјали, угасне материјали, метал, стакло.
Параметри :
1.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл . На жешка линија работа е забранета.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Пакување листа :
6 КОМПЈУТЕРИ/Set Полирање Дијамант Датотека *1
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. Answer : ___________________________ Note :
1). Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Тоа е се применуваат за мувла полирање, обработка на дрво, deburring, chamfer кроење, види поправка, накит полирање, обработка на стакло, итн.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Клучни карактеристики

Датотека Намалување Тип:
Двоен-намалување на
Бренд Име:
ФОТОНАПОНСКИ АЛАТКИ
Број На Модел На:
Полирање
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Забите тип:
Фино заби
Тип:
Мини Датотеки
Примена:
Тоа е се применуваат за мувла полирање

Слични производи во категоријата