• Неодамнешно
  • -25 %
A4 поднесување производи датотека кеси Водоотпорен Оксфорд училиште датотека папка за документи Преносни Патент Складирање Торба Fichario Escolar

A4 поднесување производи датотека кеси Водоотпорен Оксфорд училиште датотека папка за документи Преносни Патент Складирање Торба

DEN 846.00
DEN 1128.00

Количината на стоката
Това е достапна


Бои : 6 Бои .
Големина : Околу 9.84"L*1.18"W*13.39"H(25*3*34cm)
Тело Материјал : Водоотпорен Оксфорд ткаенина
Тежина : 370g/еез.
Функција : Складирање пакет / Подарок.
Имајте на ум : Тоа ќе биде добро спакувани, па не се грижи за превозот.
Функционална Организатор Торба : Одговара за 13" macbook, Влошки, Поттикне, планер, статии, трудови, тетратки, пенкала/моливи, лепливи белешки,highlighters и многу повеќе
Патување со Леснотија и Стил : Ова задржува сите на вашите важни работи организирана, во едно место и се подготвени да одат со многу екстра простор за додатоци.

Клучни карактеристики

боја:
Црвена роза, црна, морнарско сина, шафран, трева зелена
Бренд Име:
BLINGIRD
Големина:
25*3*34cm
Тип:
Документ Торба
Обликот:
Торба
Број На Модел На:
1801101
Материјал:
Oxford
погоден за давање на подарок прилики:
Свеченото отворање
Продавница содржина:
ПОДЛОГА/Хартија Nootebook/Сите видови на канцелариски

Слични производи во категоријата