• Неодамнешно
A4 менаџер конференција документ организатор датотека папка магнетни snap прекинувач со еластичен појас лента за iphone, ipad sumsung

A4 менаџер конференција документ организатор датотека папка магнетни snap прекинувач со еластичен појас лента за iphone, ipad

DEN 1199.52

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : СТП кожа Големина : 340x250mm Тежина : 712g
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде? A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово. Shippingtime е за 15-35 бизнис дена, но некои земји трае долго време да се прават customimporting, како што се Бразил, Италија. Погоре земји обично трае околу 40-70 работни дена или повеќе. 2 П : Каков вид на превозот метод да се предложи? А : 1) целиот продажбата цел ви предлагаме да брод од експрес/DHL/Aliexpress Премиум Превозот за 3-10 дена. 2) цел над НАС$10.0 ние ви препорачуваме со Aliexpress Стандард превозот или epacket about7-25business дена. Клиенти одберете Aliexpress Стандард превозот првиот, тогаш контактирајте со нас ако ние може да се отстрани такси превозот. 3) цел помалку од$5.0 брод од страна на Обичните Мал Пакет Плус,превозот на пат не може да се гарантира,10-60 работни дена. 3 П : Ако објектот не доаѓаат, конечно, или објектот не како опис, што треба да направам? А : 1)ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време кога заштитата е за да се заврши. 2)контактирате за било каков проблем како да не како опис/скршени/lesspackage, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
W-002A4
Материјал:
PU
Обликот:
Папка
Тип:
Клипот Датотека
Големина:
34x25cm

Слични производи во категоријата