• Неодамнешно
  • -9 %
Замена на Далечинскиот Управувач Одговара За Sanyo PLV-Z5 PLV-Z6 PLV-Z4 PLV-Z1X PLV-Z2 LCD Проектор

Замена на Далечинскиот Управувач Одговара За Sanyo PLV-Z5 PLV-Z6 PLV-Z4 PLV-Z1X PLV-Z2 LCD Проектор

DEN 552.00
DEN 607.20

Количината на стоката
Това е достапна


Опис
Замена на Далечинскиот Управувач Одговара За Sanyo PLV-Z5 PLV-Z6 PLV-Z4 PLV-Z1 X PLV-Z2 LCD Проектор
1. 100% Нов Универзален Проектор За Далечинска Контрола
2. Мини Цел е 1 парче, нема Батерии Вклучени
3. Пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
Гаранција и Гаранција
1. Сите производи биле тестирани во добра работна пред брод.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Купувачот се одговорни за превозот цена.
3. Ако објектот неисправни во 3 месец, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZUCZUG
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Канал:
4
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
PLV-Z5
Пакет:
No

Слични производи во категоријата