• Неодамнешно
  • -13 %
Нов Далечински управувач за SONY LCD ТЕЛЕВИЗОР РМ-GA021 klv-46bx450/klv-40bx450/klv-40cx450/klv-32bx35a/klv-32bx350/klv-32cx350/klv-26bx350

Нов Далечински управувач за SONY LCD ТЕЛЕВИЗОР РМ-GA021 klv-46bx450/klv-40bx450/klv-40cx450/klv-32bx35a/klv-32bx350/klv-32cx350/klv-26bx350

DEN 368.00
DEN 422.40

Количината на стоката
Това е достапна

Клиентот треба да видливо прикаже бројот на RMA (s) на превозот етикета содржи врати производот. Ви благодариме! Пакет Детали. Следење на број ќе бидат испратени до вас, откако објект се обработува и се испраќаат.
Нов Далечински управувач за SONY LCD ТЕЛЕВИЗОР РМ-GA021 klv-46bx450/klv-40bx450/klv-40cx450/klv-32bx35a/klv-32bx350/klv-32cx350/klv-26bx350 Слободни Ние брод на светот. За меѓународните пратки, ние не може да гарантира точноста на времето за испорака како секоја земја има свои царинење барања. Клиентот е одговорен за дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и / или даноците. Производот се врати за Да се вратите производ, мора да се повик или мејл и да добие Врати Стока за ставање во Промет ("RMA") во рамките на гарантниот врати период за производот (што е опишано погоре). Бесплатен превозот е стандард превозот начин, 20-30days. Контактирајте со вашиот локален обичај брокер за дополнителни информации / барања. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. да добиете на стоки, ако сте во брзање, ве Молиме изберете брзо shippig начин : DHL Вашиот предмет ќе бидат обработени и се испраќаат надвор рок од 1-3 дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот следење на број или испорака потврда по 3 работни дена. Овие надоместоци се неповратни. Откако издадени, RMA броеви се валидни за 40 дена и мора да се врати на Л. Ние нема да прифатиме каков било објект кој има физички оштетувања. S не ќе го прифати враќа без претходно овластување и RMA број. Ние со нетрпение очекуваме да добиете одлична услуга! Се враќа Нуди на нашите клиенти е гаранција (90) дена од датумот на фактурата) Замена на задоволство или гаранција на надомест на сите набавки, со исклучок на човечките Штета предизвикана од неуспех или неисправност на проектор. Физичка штета е секоја штета која не е предизвикана од било нормално абење. Услуги на клиентите Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Ако добиеме објект кој е физички оштетени, ќе бидат вратени на купувачот на ваш трошок. За целосна гаранција детали, ве молиме контактирајте со нас. S не ќе му ги надомести купувачот за оригиналниот трошоците за превозот.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
XingZhiHua
Пакет:
Yes
Употреба:
TV
Број На Модел На:
РМ-GA021
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Слични производи во категоријата