• Неодамнешно
Далечински Управувач За Превозникот R14A/E R14A/CE RG14A1/CE 42QH021D 42QT022713GE 42QT018713GE 42QT012713GE 42LUV065N AC клима уред

Далечински Управувач За Превозникот R14A/E R14A/CE RG14A1/CE 42QH021D 42QT022713GE 42QT018713GE 42QT012713GE 42LUV065N AC клима

DEN 637.44

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се
3 . Објектот ќе биде од Кина во светот. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор. Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена. Ние САМО се справи со превозот. пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4.

Клучни карактеристики

Употреба:
Универзална,Клима Уред
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR

Слични производи во категоријата