• Неодамнешно
Далечински Управувач За Корекција R09B/BGCE KSTAT12-1A KSTAT12-2A KSTAW05A KSTAW06A KSTAT12-2B KSTAT12-1B AC клима уред

Далечински Управувач За Корекција R09B/BGCE KSTAT12-1A KSTAT12-2A KSTAW05A KSTAW06A KSTAT12-2B KSTAT12-1B AC клима уред

DEN 631.20

Количината на стоката
Това е достапна

На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи. Сосема Нова Високо квалитетна Замена за далечинска контрола , употреба AAA батерија,батерии не се вклучени. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се LS/ЛУ-HE24 KFA2 LS/ЛУ-HE09 KFA2 LS/ЛУ-HE12 KFA2 LS/ЛУ-HE18 KFA2 LS-H09 KIA2 ЛУ-H09 KIA2 LS/ЛУ-H07 KIA2 LS/ЛУ-H09 KIA2 LS/ЛУ-H12 KIA2 3 . Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.

Клучни карактеристики

Употреба:
Универзална,Клима Уред
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR

Слични производи во категоријата