• Неодамнешно
Далечински Управувач За TECO Y512 A/C клима уред

Далечински Управувач За TECO Y512 A/C клима уред

DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна

пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. количина попуст е достапен
Превозот
1. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин. Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Сосема Нова Високо квалитетна Замена за далечинска контрола , употреба AAA батерија,батерии не се вклучени. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот. Објектот ќе биде од Кина во светот. Ние САМО се справи со превозот.
Returens и размена
1. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.

Клучни карактеристики

Употреба:
Универзална,Клима Уред
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR

Слични производи во категоријата