• Неодамнешно
Далечински Управувач За AKAI AC-GS09CRN AC-GS07CRN AC-GF41HRC и AEG ЕОН CONIA GZ-1002B-E3 и ONIX GZ-1002B-E3 клима уред

Далечински Управувач За AKAI AC-GS09CRN AC-GS07CRN AC-GF41HRC и AEG ЕОН CONIA GZ-1002B-E3 и ONIX GZ-1002B-E3 клима уред

DEN 639.36

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост. Објектот ќе биде од Кина во светот. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Ние САМО се справи со превозот. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се
3 . Сосема Нова Високо квалитетна Замена за далечинска контрола , употреба AAA батерија,батерии не се вклучени. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
Returens и размена
1. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот.

Клучни карактеристики

Употреба:
Универзална,Клима Уред
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR

Слични производи во категоријата