• Неодамнешно
Далечински Управувач За Превозникот 42CSR013-703R 42CSR018-703R 42CSR024-703R 42HSR010-703 ФАКС 42HSR012-703 ФАКС 42HSR018-703 ФАКС AC клима уред

Далечински Управувач За Превозникот 42CSR013-703R 42CSR018-703R 42CSR024-703R 42HSR010-703 ФАКС 42HSR012-703 ФАКС 42HSR018-703

DEN 657.12

Количината на стоката
Това е достапна

количина попуст е достапен
Превозот
1. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се
3 . Ние САМО се справи со превозот.
Returens и размена
1. Објектот ќе биде од Кина во светот. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин. пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има).

Клучни карактеристики

Употреба:
Универзална,Клима Уред
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR

Слични производи во категоријата