• Неодамнешно
Zakka Креативни Дома Мебел Украси Цртан Филм Chinchillas Мала Дрво Куп Fleshy Смола Вкусен Растенија Fleshy Flowerpot

Zakka Креативни Дома Мебел Украси Цртан Филм Chinchillas Мала Дрво Куп Fleshy Смола Вкусен Растенија Fleshy Flowerpot

DEN 556.32

Количината на стоката
Това е достапна


Zakka Креативни Дома Мебел Украси Цртан Филм Chinchillas Мала Дрво Куп Fleshy Смола Вкусен Растенија Fleshy Flowerpot
Информации За Објектот
Име : Дрво Куп Вкусен Растенијата Flowerpot
Материјал : Смола
Големина : 11*11*7cm
Answer : ___________________________ Note : Тенџере Само, Без Растенијата И Животните

Клучни карактеристики

Тип:
Садови
Материјал:
Смола
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Бренд Име:
Useber
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
HJ-029
Употреба Состојба:
Десктоп
Тип:
Садови и Вазни

Слични производи во категоријата