• Неодамнешно
  • -5 %
Руменило Розова 3D Цвет Церемонија Фустани За Девојки Подуени Organza Возбудува Долго Цвет Девојка Фустани Деца Заедница Фустани Топката Наметки

Руменило Розова 3D Цвет Церемонија Фустани За Девојки Подуени Organza Возбудува Долго Цвет Девојка Фустани Деца Заедница Фустани

DEN 4514.00
DEN 4752.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25.Кога ќе го стави на ред ,нашата обработка време е 15-25 дена.Најниска вредност ќе се забележани на пакет, Но ние не може да го контролира данок.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе. Ако ви се итни, ќе може да плаќаат екстра за раш такса. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Но поштенски ќе биде околу $30-40
4. Тоа, според обичаите на различни земји. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Ако најдете фустан во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација.Ако вашата големина е плус големина 18 W ,20 W,22 W,24 W,26 W, ќе треба да плаќаат екстра $30. Сите фустани ние се направени ќе бидат малку различни од оригиналната слика можете да го видите на веб страната , и големината ќе биде повеќе или помалку големи или мали помеѓу 1 до 3 см.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме да се разбере ако царинските давачки данок. Ве молиме да се задржи на фустан сосема нов со оригинални тагови и етикета на. Ако само се вратат на фустанот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Не можеме да ја објавите на пратката без CPF. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1.Ако сте од БРАЗИЛ, ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога ќе се направи исплата.

Клучни карактеристики

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Број На Модел На:
Цвет Девојка Фустани
Декорација:
Pleat,Цвеќиња,Ruched,Возбудува
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Lisong
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Sleeve Стил:
Шпагети Ремени
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Повод:
Партија Церемонија
Декорација:
Чипка Цвет Кристал
Стил:
Формално Симпатична Висок Квалитет
Објектот:
Цвет Девојка Фустани За Свадба
Пол:
Малку девојки
Сезоната:
Лето Есен Зима Пролет
Потекло:
кина

Слични производи во категоријата