• Неодамнешно
  • -40 %
1Pcs Нерѓосувачки Челик Cuticle Ножици За Мртвите Кожата Cuticle Hangnail 2 Вилушка Callus Ножици Nipper Машина Помине Clipper

1Pcs Нерѓосувачки Челик Cuticle Ножици За Мртвите Кожата Cuticle Hangnail 2 Вилушка Callus Ножици Nipper Машина Помине Clipper

DEN 103.00
DEN 171.36

Количината на стоката
Това е достапна

1 Pcs Сребрена Нерѓосувачки Челик Cuticle Ножици За Мртвите Кожата Cuticle Hangnail 2 Вилушка Callus Ножици Nipper Машина Помине Clipper
Име Cuticle Ножици Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Кобалт Употреба се Обрне внимание за вашата безбедност при користење на тоа. Имајте на совет на Ножици чиста и сува. Опис Трим мртвите кожата, cuticle и hangnail. Димензии 10*6.7 45 cm g Пакет 1 * 1 Pcs Cuticle Машина Nipper
Answer : ___________________________ Note :
Нашата продавница е прилагоден од страна на професионални manicurists. Имаме големо искуство во помине уметност. Ние сме Запознаени со помине уметност процес и професионални помине производи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Кобалт
Големина:
10cm*6.7cm
Број На Модел На:
NT509
Тип:
За Мртвите Кожата Cuticle Hangnail
Класификација:
Cuticle Машина Nipper
Карактеристично:
Висок квалитет
Достапни Боја:
златна, сребрена

Слични производи во категоријата