• Неодамнешно
  • -6 %
AOTIAN Ретро Мека Водоотпорен најлон Мажите Мала Торба Патување Crossbody Кеси Машки гласник торба за човекот

AOTIAN Ретро Мека Водоотпорен најлон Мажите Мала Торба Патување Crossbody Кеси Машки гласник торба за човекот

DEN 564.00
DEN 600.00

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќе За Производот
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние и ветуваме на одличен квалитет и ние ќе продолжиме да однос на квалитетот на прво место , клиент врховен суд , искрено управување и гостопримливи услуга како принцип да растат со вас .
Детални Големина : 15cm(Должина)×20cm(Висина) ×8 см(Дебелина) Забелешка : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-2cm во големина отстапување може да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settin
Размисли пред купување :
1.Сите различни мерни методи, ќе има грешки;
2.Производ логистика и транспорт време на прашања поврзани со трети лица, тоа е тешко да се направи посебни гаранции, ве молиме да се разбереме едни со други!
3.Горенаведените слики се сопственик на вистински шут, ве молиме остатокот увери купување; ако одобрението за промет на големо, ве молиме контактирајте со нас за да ви даде најниска превозот цена;
4. Вид на боја разлика феномен е нормално, тоа е тешко да се избегне. Ве молиме да се разбере!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Надворешноста:
Размавта Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
AOTIAN
Пол:
Мажи
Стил:
Патување
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Главен Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Никој
Обликот:
Размавта
Повод:
Разноврсна
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси

Слични производи во категоријата