• Неодамнешно
  • -40 %
Вистинска Кожа Мажите Торба Бизнис Briefcase Гласник Чанти Мажите Патна Торба за Лаптоп Мажите Crossbody Кеси Рамо Tote Кеси

Вистинска Кожа Мажите Торба Бизнис Briefcase Гласник Чанти Мажите Патна Торба за Лаптоп Мажите Crossbody Кеси Рамо Tote Кеси

DEN 3825.00
DEN 6374.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
FONMOR
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Англија Стил
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Број На Модел На:
xzs-01-8105
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes

Слични производи во категоријата