• Неодамнешно
  • -10 %
мажите камера торба лудиот коњ кожа 2018 нов човек моден бренд гроздобер вистинска кожа браун патување камера кеси машки мали чанти

мажите камера торба лудиот коњ кожа 2018 нов човек моден бренд гроздобер вистинска кожа браун патување камера кеси машки мали

DEN 9418.00
DEN 10464.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
same as size showed
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Тврдост:
Мека
Декорација:
Копчето За Заклучување,Ruched,Ниту Еден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
1124
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Размавта Џеб
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Пол:
Мажи
Бренд Име:
TIDING
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна

Слични производи во категоријата