• Неодамнешно
  • -30 %
100pcs/многу Празни Teabags String Топлина Печат Филтер Хартија Билка Лабава Чај Кеси Teabag За Дома и Туристички Потреби

100pcs/многу Празни Teabags String Топлина Печат Филтер Хартија Билка Лабава Чај Кеси Teabag За Дома и Туристички Потреби

DEN 71.00
DEN 100.80

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Нема потреба да се чисти вашиот teapot или купот на хард повеќе.
Користете го нашиот квалитет за еднократна употреба чај, кеса за тебе да се одржи на Чај Лисја, Herbals или Зачини без главоболка.
Нема загадување на животната средина, нетоксичен и безбеден за нашето тело.
Печат тоа надвор од стрингот. Не треба жешко железо за да го запечати, само се повлече низа и се врзуваат мали јазол.
Висока сила, добра цврстина и отпорност на топлина.
Се користи за задржување на чај лист, чај во прав, кафе, зачини и билни во прав.
Спецификации :
Состојба : нова
Количина : 100pcs
Боја : Бела
Големина : прибл 6.8*5.2 cm
Пакет Се Вклучени :
100 x Нерешено String Teabags

Клучни карактеристики

Тип:
Colanders & Strainers
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ZK792100
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
PREUP
Метал Тип:
Хартија
Капацитет:
Спецификација:
600ml
Класификација:
Италијански

Слични производи во категоријата