• Неодамнешно
  • -0 %
Q429 висок квалитет велосипедизам condole појас одговараат на кратки ракави нови 2017 велосипед кратки ракави лето прашка одговараат Велосипедизам Лигавче Шорцеви

Q429 висок квалитет велосипедизам condole појас одговараат на кратки ракави нови 2017 велосипед кратки ракави лето прашка одговараат

DEN 1674.00
DEN 1674.24

Количината на стоката
Това е достапна


08 3 D Стерео Перница : Три-димензионални пот слот, влага пропустливост, ефективна топлина и пот празнење, чувајте
возат се исуши, без мирис.
Детали За Производот
Име : Долги Ракави Велосипедизам Лигавче Сет
Бренд : XINTOWN
Пол : Мажи
Големина : S M L XL 2 XL 3 XL
Материјал : Џерси 100% Полиестер, Панталони 84%Полиестер + 16%Spandex
Сезона : Пролет и Есен (ви Препорачуваме носат во 15-20℃)
Е применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : OPP Паг (34*30cm)
Карактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.Ви благодариме за разбирањето! 3. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.
04 Задниот Џеб и Рефлексивни Лента : Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила.
06 Еластична Корселе : Прошируваат еластичен корселе, зголемување на стегне област, ќе не боли половината. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.

Клучни карактеристики

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Q429
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Слични производи во категоријата