• Неодамнешно
  • -49 %
WITUSE Цигара Случај Кутија Носител на Дарот на Цигари Случај Сребро Гроздобер Египетскиот

WITUSE Цигара Случај Кутија Носител на Дарот на Цигари Случај Сребро Гроздобер Египетскиот

DEN 133.00
DEN 262.08

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
l 100% Сосема Нов
l Висок Квалитет
l Кожа Кожа на Цигари Кутија Случај Носителот.
l се Одржи максимална of12 цигари(цигари не се вклучени).
l Внатрешни dividers рака заштита на цигари од напуштиле.
l Погодни да се носат во вашиот џеб или бизнис торба.
l Домот, стилски и уникатен дизајн.
l Совршен за себе употреба или како подарок.
Спецификации :
l Надворешната Школка : Синтетички Кожа
l Внатрешна Обвивка : Нерѓосувачки Челик
l Модел : Египет тотем
l Боја : Црна & Сребро.
l Внатрешна Големина : Околу 90 x 56 x 14 mm (Тоа може да се одржи 84 е должината цигари.)
Пакет Се Вклучени :
1 x Цигара Случај

Клучни карактеристики

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
EG0289_1
Техника:
Други

Слични производи во категоријата