• Неодамнешно
  • -45 %
Креативни DIY Дрво Пластична Плоча 3 Слот Десктоп Складирање Кутија За Далечинска Контрола Молив Случај Канцелариски Организатор Дома Декорација

Креативни DIY Дрво Пластична Плоча 3 Слот Десктоп Складирање Кутија За Далечинска Контрола Молив Случај Канцелариски Организатор

DEN 541.00
DEN 984.00

Количината на стоката
Това е достапна

Најчесто,следење на информации на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ќе ги ажурира во рок од 2-7 работни дена. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.

Клучни карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
0703114
Нема. на Групи:
Три-Слој
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Инсталација Тип:
Стои Тип
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Дрво пластична плоча
Употреба:
Други
Име:
далечински управувач за складирање кутија
Функција:
Креативни џокер, флексибилни може да солза отвори облека
Големина:
about 19 * 8 * 16.5CM
боја:
Бела
Тежина:
about 300g
брод начин:
Бесплатен превозот
Употреба:
Дома
Место на Потекло:
Кина
Пакет Се Вклучени:
1*далечински управувач складирање кутија
Тип:
Бања Полици

Слични производи во категоријата