• Неодамнешно
5 различни големина во 1 многу кутија за рачно изработени колачиња, печење слатки и Macarons , одлична храна контејнер

5 различни големина во 1 многу кутија за рачно изработени колачиња, печење слатки и Macarons , одлична храна контејнер

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна


Пет различни големина Tins во една многу . Големина детали : Голем една : Дијаметар 22 цм Висина 10 cm , 1 buc Малиот : Дијаметар 8.5 см, Висина 8 cm , 4 парчиња
Материјал : Калај плоча Забелешка : Метални кутии не се совршена уметност објект. Мали ник и јами може да постои на овој производ , кој не треба да се третираат како дефект, Ако се купувачот барање не ник и персоналниот данок на доход немојте да цел овој производ. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере. Dual на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
Fairyland Витез
Техника:
Лак
Употреба:
Храна
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
Круг
Метал Тип:
Железо
Стил:
Европа
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Материјал:
Метал
Капацитет:
21-40 парчиња на бонбони Алпите
Решетки Количина:
4
Број На Модел На:
10
Спецификација:
22
Оптоварување:
10

Слични производи во категоријата