• Неодамнешно
  • -45 %
24 Мрежа Јајце Кутија За Храна Контејнер Организатор Погодно За Складирање Кутии Bilayer Кошница Појасни Кујна, Фрижидер Складирање Алатки

24 Мрежа Јајце Кутија За Храна Контејнер Организатор Погодно За Складирање Кутии Bilayer Кошница Појасни Кујна, Фрижидер Складирање

DEN 539.00
DEN 979.68

Количината на стоката
Това е достапна

ние ќе ви даде Решение побрзо. Ако се потврди водат за исчезнати. Вашиот позитивен фидбек ќе биде многу корисно за нас и новиот купувачот. Master card, VISA,Webmoney,Boleto
.но, може да биде понекогаш ќе се одложи.pls connact нас. во потрага напред за нашата соработка.

Клучни карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Решетки Количина:
24
Број На Модел На:
0702210
Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични
Оптоварување:
100 кг
Употреба:
Храна
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Спецификација:
25X20X10CM
Техника:
Други
Производот:
Други
Капацитет:
24 јајца
Име:
Јајце складирање кутија
боја:
Зелена, Розова, Портокалова
Големина:
about 25 * 18.5 * 11cm
брод начин:
Бесплатен превозот
Тежина:
about 420g
Функција:
удобен
Функција:
Стави јајца
Употреба:
Кујна
Место на Потекло:
Кина
Пакетот Вклучува:
1*Јајце Складирање кутија

Слични производи во категоријата