• Неодамнешно
  • -48 %
Кујна Алатка Стапчиња За Јадење Кутија Виси Пластични Стапчиња За Јадење Трошиме Кафез Плурализам Садови Рек Стапчиња За Јадење Носителот На Стапчиња За Јадење Ба

Кујна Алатка Стапчиња За Јадење Кутија Виси Пластични Стапчиња За Јадење Трошиме Кафез Плурализам Садови Рек Стапчиња За Јадење

DEN 135.00
DEN 260.64

Количината на стоката
Това е достапна

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ние само брод да се потврди цел адреси.Кујна Алатка Стапчиња За Јадење Кутија Виси Пластични Стапчиња За Јадење Трошиме Кафез Плурализам Садови Рек Стапчиња За Јадење Носителот На Стапчиња За Јадење Барел
Функција : 100% Сосема Нов! Големина КАКО што е прикажано Материјал : ПП Боја : Розова, зелена
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 2 см се разликува поради прирачник за мерење
Вклучуваат :
1 Pcs x Складирање Кутија
50% Попуст
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Клучни карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
15-20 парчиња на бонбони Алпите
Техника:
Сјајни
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
N/A
Стил:
Модерна
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Beautihowner
Решетки Количина:
2
Употреба:
Дребулии
Спецификација:
other
Производот:
Други
Оптоварување:
Други

Слични производи во категоријата