• Неодамнешно
  • -11 %
4pcs/многу 9.1*6.7*5.4 cmBlack Примерок Мала Кутија за Накит Складирање кутија за отпадоци

4pcs/многу 9.1*6.7*5.4 cmBlack Примерок Мала Кутија за Накит Складирање кутија за отпадоци

DEN 726.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
1-2 компјутери Фереро
Стил:
Модерна
Бренд Име:
BOSSZEN
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
1
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата