• Неодамнешно
  • -10 %
Бонбони Бои Десктоп Фиока За Складирање Кутија За Складирање Кошница За Играчка Садови Накит Овошје Сад Полици Ракавица Складирање Кутија

Бонбони Бои Десктоп Фиока За Складирање Кутија За Складирање Кошница За Играчка Садови Накит Овошје Сад Полици Ракавица Складирање

DEN 134.00
DEN 148.80

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : PP Size : Small : 17.8x12.8x4.5 Медиум : 26.4x8.7x4.5cm , Големи : 26.9x18.3x4.5cm Тежина : Мал : 50g/pc Медиум : 50g/pc Големи : 110g/pc Боја : Сина ,розова, портокалова Пакување : OPP вреќа Предност : 1.100% Сосема нов, еко-пријателски 2.Одличен квалитет,издржливи 3.Лесен за употреба , biodegradable 4.S ave повеќе простор за вас дома

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Бренд Име:
Strongwell
Стил:
Традиционален Кинески
Производот:
накит кутија
Број На Модел На:
SW5741
Решетки Количина:
1
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Техника:
Сјајни
Употреба:
накит
Оптоварување:
5KG
Спецификација:
S , M , L
Количина:
1pc
Пакување:
OPP вреќа
Големина:
S , M , L
Име:
Чување на кутии
боја:
Сина ,розова, портокалова
Тип:
Еко-Пријателски
Стил:
Европски
посебни:
Порибено
Користење повод:
Домашна работа
Paremeter:
фиока за складирање кутија

Слични производи во категоријата