• Неодамнешно
6.5*6.5*7cm Плоштадот чај калај кутија бонбони складирање метален контејнер за храна случај заводот за складирање кутија

6.5*6.5*7cm Плоштадот чај калај кутија бонбони складирање метален контејнер за храна случај заводот за складирање кутија

DEN 8160.00

Количината на стоката
Това е достапна


Име на производ : плоштадот калај кутија/чај калај кутија/кафе може да калај
Материјал : tinplate
Големина : 6.5(L)x6.5(W)x7(H)cm
Функција : погоден за чај,кафе,храна,бонбони,подарок,итн пакување

Клучни карактеристики

боја:
CP 001, КП 002, КП 003
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Бренд Име:
Fr калај пакување
Обликот:
Плоштад
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
026
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Производот:
Канцеларија Организатор
Метал Тип:
Железо
Решетки Количина:
1
Спецификација:
6.5*6.5*7cm
Капацитет:
За чај пакување

Слични производи во категоријата