• Неодамнешно
  • -46 %
Нордиските Метал златна лента мини срцето плоча железо складирање фах дома декорација накит јадење челик накит плоча DIY свадба оркестарот

Нордиските Метал златна лента мини срцето плоча железо складирање фах дома декорација накит јадење челик накит плоча DIY свадба

DEN 715.00
DEN 1324.80

Количината на стоката
Това е достапна


【Бренд】 : Northyle
【Име】 : Срцето Златна лента
【Единица】 : парче
【Материјал】 : Метал
【Опција】 : Злато/Розово злато
【Големина】 : Висина : 1 см , Ширина : 9 см , Должина : 9.5 cm ( За референца само )
【Нето Тежина】 : 0.29 KG ( За повикување само )
Потсетник
Производи се рачно изработени, понекогаш може да биде малку дефекти, но НЕ влијаат на целиот изглед.
Ви благодариме за разбирањето

Клучни карактеристики

Тип:
Чување На Коцки
Стил:
Европа
Функција:
Порибено
Бренд Име:
Northyle
Број На Модел На:
SN112365
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Срцето Златна лента
Големина:
9.5*9*1cm
Нето тежина:
0.05 кг
Боја:
Злато /Розово злато
единица:
парче
Пакет:
Стандардна извоз пакување
Дизајн На Претстава:
Срцето

Слични производи во категоријата