• Неодамнешно
  • -20 %
Свила База Полн Чипка Човечка Коса, Перики Природна Коса Директно Бразилецот Фронтален Перика Пред Извлечен Со Бебе Коса Мед Кралицата Remy

Свила База Полн Чипка Човечка Коса, Перики Природна Коса Директно Бразилецот Фронтален Перика Пред Извлечен Со Бебе Коса Мед

DEN 7680.00
DEN 9600.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Тип На Објект:
Перика
Направени Метод:
Рака Држел
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Перики Должина:
Медиум
Материјал Одделение:
Remy Коса
Текстура:
Директно
Чипка Перика Тип:
Свила База Перики
База Материјал:
француска чипка
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
Мед Кралицата

Слични производи во категоријата