• Неодамнешно
  • -40 %
Kacakid Бонбони Боја Новородено Дете Доенче Бебе Лето Sandle Шупливи Против пролизгување Spft Единствена Памук Секојдневен Чорапи

Kacakid Бонбони Боја Новородено Дете Доенче Бебе Лето Sandle Шупливи Против пролизгување Spft Единствена Памук Секојдневен Чорапи

DEN 697.00
DEN 1162.56

Количината на стоката
Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Kacakid Бонбони Боја Новородено Дете Доенче Бебе Лето Sandle Шупливи Против пролизгување Spft Единствена Памук Секојдневен Чорапи
Многу Меки и Удобни за бебето Деца употреба ! Најдобра продажба !Брза Испорака!
Пакување : 1 Пар/ПП Торба
Материјал : Памук
S одговара 0-2 Години Бебе 11.5 CM
М одговара 2-4 Години Бебе 13 CM
Против Пролизгување Дизајн за бебе безбедно.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Клучни карактеристики

Големина:
S Fit 0 to 2 Years, M Fit 2 to 4 Years
Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ka1152
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock

Слични производи во категоријата