• Неодамнешно
4 пара /многу Бебе девојка момче мода диносаурус / изградба автомобил / лак / зајакот цртан филм задебелена топло деца чорапи

4 пара /многу Бебе девојка момче мода диносаурус / изградба автомобил / лак / зајакот цртан филм задебелена топло деца чорапи

DEN 667.20

Количината на стоката
Това е достапна


Повеќе За Производот
US $ 6.3 / Цена
САД $ 7.35 / Цена
САД $ 8.38 / Цена
САД $ 8.38 / Цена
САД $ 11.9 / Цена
САД $ 8.38 / Цена
САД $ 8.9 / Цена
САД $ 8.9 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 11.9 / Цена
САД $ 13.9 / Цена
САД $ 8.9 / Цена

Клучни карактеристики

Големина:
S 13-15cm 1-3years, M 16-18cm 3-5years, L 19-21cm 6-8years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
336
Бренд Име:
MIPP
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата