• Неодамнешно
  • -39 %
[EIOISAPRA]Балет Танц Половина Пети Глуждот Зафат Чорапи Жените Краток Backless Пилатес Чорапи Не се Лизга Пети Sock Целосна Контрола Пет Прст Сокс

[EIOISAPRA]Балет Танц Половина Пети Глуждот Зафат Чорапи Жените Краток Backless Пилатес Чорапи Не се Лизга Пети Sock Целосна

DEN 98.00
DEN 161.28

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
EIOISAPRA
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Објектот Должина:
One size
Број На Модел На:
6W3429
Sock Тип:
Повик
Sock Тип:
Повик
Пол:
Жените
За сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Големина:
EU35-43,US5-8.5
Тежина:
About 35g
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
JinHua,Кина

Слични производи во категоријата