• Неодамнешно
  • -22 %
3 Пара/многу Нови Чорапи мажите висок квалитет издолжени чорапи Смешно обичните памучни чорапи најновите дизајн среќен чорапи облека Дише

3 Пара/многу Нови Чорапи мажите висок квалитет издолжени чорапи Смешно обичните памучни чорапи најновите дизајн среќен чорапи

DEN 360.00
DEN 460.80

Количината на стоката
Това е достапна


*Материјал : памук *Големина : Слободен Големина (38-43 CN) *Боја : 10 Боја *вклучува : 3 еез Чорапи *Пакет : Opp вреќа
ЗА ПРЕВОЗОТ
Обично ние ги испратите вашите парцели со Aliexpress службен превозот метод "e Packet/Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта", Која е најсигурен превозот метод кој обезбеди во светот испорака.
Нормално, ние ќе ги прогласи пониска цена на фактура/сметка за да се избегне царинската даноци за вас, превозот начин наведени погоре, обично се ослободени од данок. Ако постојат царински давачки, ќе треба да платат за тоа. Ние нема да сноси какви било царински даноци. Ако имате посебни барања, ве молиме оставете порака за нас.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Откако ќе се плати за цел, Aliexpress ќе примите вашата исплата во рок од 24 часа (Нормално), ние ќе ја процесира вашата нарачка еднаш Aliexpress имаат примено вашето плаќање.
ЗА ПОТВРДА
1. Ве молиме осигура ПРИМАЧОТ ИМЕ, АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се сите точни, Ние нема да прифати наплата или спор поради погрешно приемот информации. Руски клиенти, ве молиме оставете Име и презиме.
2. Знак По Проверка.
Ве молиме отворете парцела во пост човек присуство, ако пратката е оштетена или не објектот ќе нареди, ве молиме да ги фотографиите веднаш, вклучувајќи ги и сите на адреса етикети, пакет на услуги и предмети што сте го добиле. НЕ се фрли на пакет далеку! Тоа е многу важно!
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди
Објектот како descried : 5 ѕвезда
Комуникација : 5 ѕвезда
Превозот брзина : 5 ѕвезда
Ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти, ве молиме да ни остават 5 Ѕвезди оценка откако ќе ја прими пратката, ви благодариме за вашата поддршка !
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ви посакувам среќен шопинг !

Клучни карактеристики

Големина:
38-44
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Uffpc
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
UFFPC-XZD-152

Слични производи во категоријата