• Неодамнешно
  • -16 %
1 Пар Нови Зимски Мажите е Супер Дебела Термички Волна Кашмир Класичен Бизнис Бренд Обичниот Човек Дише Зима и Топло Крстоносните Чорапи

1 Пар Нови Зимски Мажите е Супер Дебела Термички Волна Кашмир Класичен Бизнис Бренд Обичниот Човек Дише Зима и Топло Крстоносните

DEN 119.00
DEN 141.12

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Уникатен дизајн, направи што повеќе шармантна и привлечна; Prefect за секојдневна употреба и лесно да се земе се исклучи или да го носат; Тоа е удобен и лесен за чистење. Карактеристики : Дише,Удобно, да ги задржи топло и Мода Убавина.
Спецификација : Стил : Начин, Практично се Вклопуваат Носи Сезона : Есен,Зима,Пролет Материјал : 30%Волна 45%Полиестер 15%Spandex 10%Памук Димензии : стан.38-46cm (одговара нога НИ 9-11) 4 c olors за вашиот изберете : Црна, Темно Сина, Длабоко Сива, Светло Сива Количина : 1 Пар Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Пар x sock (без мало пакет)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KLV
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Волна,Полиестер
Број На Модел На:
2S0338
Дебелина:
Дебели
Бои:
Црна, Темно Сина, Длабоко Сива, Светло Сива

Слични производи во категоријата