• Неодамнешно
6PCS Божиќ Декорација Материјали Дедо Сребрениот Носители Џебови Вечера Оркестарот на Домаќинство, Кујна, Трпезариска Маса за Дома Декорација

6PCS Божиќ Декорација Материјали Дедо Сребрениот Носители Џебови Вечера Оркестарот на Домаќинство, Кујна, Трпезариска Маса за

DEN 249.60

Количината на стоката
Това е достапна

Повратни информации, Ние ја гарантира висок стандард на услуги на клиентите и се стремиме за 100% задоволство ! Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш. 5,Ако не сте добиле вашиот парцела во проценува време на испорака,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите на shippment и replyn вас наскоро. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере. 2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена. 4,Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.Ако сакате да купите голема количина, pls контакт добавувачи.
Купи два многу исти стоки се намали за 7%
Пакет : 6pieces =3set=1lot
Ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде повеќе попуст
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. 2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. 3,Ние само брод да се потврди цел. Било прашање pls контактирајте со нас веднаш Купувачот Читање 1. Плаќање 1,прифаќаме Виза/Master Card/Boleto/Web Money/QIWI Паричникот/Банкарски Трансфер. Ние добредојдовте во светот на купувачи. Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. Пакет Shippment 1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба.

Клучни карактеристики

Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Дедо Сребрениот Носители Џебови
Бренд Име:
правец на приказната
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители
Големина:
Clothes(14*12cm),Pants(12*12cm)
Материјал:
Не-плетени
Количина:
6 парчиња / 3 set / 1 број
Продажбата на моделот:
фабриката на продажба
Адаптација Тип:
Божиќ, Партии, Карневал,Фестивал

Слични производи во категоријата