• Неодамнешно
  • -50 %
077 Целосна Rim Оптички Очила Квалитет Метални Легури Мажите Рецепт Очила За Читање+1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5+4.0

077 Целосна Rim Оптички Очила Квалитет Метални Легури Мажите Рецепт Очила За Читање+1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5+4.0

DEN 2376.00
DEN 4752.00

Количината на стоката
Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Клучни карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Леќа Висина:
2.9 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Бренд Име:
USOcchiali
Обложување:
HMC
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
CR-39
Леќа Ширина:
5.1 cm
Број На Модел На:
077 Читање Очила
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Datas за Рецепт Очила:
SPH,CYL,ОСКА на Двете Очи, PD и ДОДАДЕТЕ
Леќи Ние Нудиме:
SV,Bifocal,Прогресивна,Photochromic,Анти-Сини Зраци
Леќи Фитинг Труд:
Без Трошоци за Труд Такси
Рецепт:
Понуда Rx Податоци откако Ќе цел Рецепт Леќи
PD( Pupillary Растојание) :
Се залага за Растојанието Помеѓу Две Очи Центри
пакување листа:
Очила нареди, ткаенина за чистење, очила случај
Бесплатен превозот :
Кина Пост и Epacket е Бесплатен Превозот
превозот време:
Бесплатен Превозот Обично трае 7 дена до 25 дена
Рецепт Очила Превозот:
Зема 3 повеќе дена да се направи пред превозот
Прашања:
Порака нашиот центар за помош на персоналот за да добие помош

Слични производи во категоријата