• Неодамнешно
  • -10 %
Чиста бела Нигерија дизајн Мека Швајцарската свадба voile чипка ткаенина 5 метри

Чиста бела Нигерија дизајн Мека Швајцарската свадба voile чипка ткаенина 5 метри

DEN 4579.00
DEN 5088.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет 5yards за акции,100yards по боја за цел. Превозот : ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС Плаќање : T/T,Wester Union,Money Gram
Имаме сите видови на африкански чипка акции на располагање, ние ќе им даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет, љубезно ве молиме испратете е-пошта до нас или контактирајте со нас во секое време. Повратни информации Вашите повратни информации е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро. Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,Beacuse тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да се реши до сте ги задоволи.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
5152

Слични производи во категоријата