• Неодамнешно
40mm Памук, чипка lacework laciness Diy рачно изработени Комбинација за Шиење Облека Ткаенини Памук, Чипка 5M/Многу

40mm Памук, чипка lacework laciness Diy рачно изработени Комбинација за Шиење Облека Ткаенини Памук, Чипка 5M/Многу

DEN 261.60

Количината на стоката
Това е достапна

40mm Памук, чипка lacework laciness Материјал : Памук. Квалитет : Еко-пријателски материјал и боја на умирање процес, еден од најдобрите бендови во кина! Стил : Чипка Димензии (ширина) : 40mm Боја : Исто како на сликата подолу Пакет : 5 M / многу. Употреба : се Направи бебе коса лакови, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, украси за прослави од свадба, украсени Фестивал партија, итн. Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Памук
Техника:
Плетенка
Ширина:
40mm
Број На Модел На:
YJ1179
Име:
40mm Памук, Чипка
боја:
Беж

Слични производи во категоријата