• Неодамнешно
24cm 5yards/многу исклучување бела елегантна билатерални кабелот везови чипка намали венчаница high-end фустан од чипка намали

24cm 5yards/многу исклучување бела елегантна билатерални кабелот везови чипка намали венчаница high-end фустан од чипка намали

DEN 1104.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа. Star-резултати се многу важни за нас.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Боја : бела off
Исто така, Ако треба да се купи свадба/вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :
Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.двор
Материјал : полиестер
Ширина : 24cm
Пакување : цената е за 5yards.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-15 дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-25 работни дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
Со 25-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
24cm
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер

Слични производи во категоријата