• Неодамнешно
Новата црна/исклучување бела/шампањ три-димензионални се зголеми чипка ткаенина свадба multicolor здолниште чипка ткаенина од дворот

Новата црна/исклучување бела/шампањ три-димензионални се зголеми чипка ткаенина свадба multicolor здолниште чипка ткаенина од

DEN 936.00

Количината на стоката
Това е достапна

дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Материјал : полиестер
Ширина : 120cm
Пакување : цената е за 1yard, 1yard=0.91 метар
Боја : off white/black/шампањ
Исто така, Ако треба да се купи свадба/вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :
Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно.

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Бела, шампањ
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
120cm
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер

Слични производи во категоријата