• Неодамнешно
6 метри /многу 14 см широк црно бела добра Eyelash Чипка Ткаенина DIY Декоративни Најлон Свадба украси рачно изработени Здолниште спојување текстил

6 метри /многу 14 см широк црно бела добра Eyelash Чипка Ткаенина DIY Декоративни Најлон Свадба украси рачно изработени Здолниште

DEN 263.52

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќе стилови на повеќе концесии
САД $ 9.89
САД $ 4.49
САД $ 7.39
САД $ 23.9
САД $ 18.99
САД $ 7.79
САД $ 6.19
САД $ 5.09
САД $ 7.49
САД $ 22.99
широк 14 см
должина 6 метри
има некој проблем може да биде консултиран во секое време, ви благодариме
Доколку купите повеќе, ве молиме консултирајте се со мене за попуст

Клучни карактеристики

боја:
бела 6 m, црна 6 m, црно бела 3 m
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
14 cm
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон

Слични производи во категоријата